Radi delamo dobro
Torek, 31 Marec 2015 ob 14:34

Oddaj svoj glas z nas! V času od 1. aprila do 30. aprila 2015 boste kupci v izbranih Mercatorjevih s svojimi glasovi odločili, katero izmed predlaganih lokalnih društev, bo prejemnik Mercatorjeve donacije. V marketu v Desklah je bil predlagan tudi naš klub, zato vas lepo vabimo, da izberete na in z oddanim žetonom podprete naš klub!

Vsak kupec bo namreč neglede na višino nakupa prejel žeton, s katerim bo oddal svoj glas za eno izmed sodelujočih društev. Društvo, ki bo zbralo največ žetonov bo prejelo donacijo v višini 1000 €, drugo in tretje uvrščeni društvi pa darilne kartice Mercator.

V našem klubu donacijo bi želeli porabiti za nemoteno delovanje kluba in omogočanje enakih možnosti treniranja za vse članice ter za organizacijo dodatnih dejavnosti za članice.

V klubu želimo omogočiti treniranje vsem, ki jih twirling zanima ne glede na finančne zmožnosti, zato so palice in dresi na voljo vsem članicam. Z vse večjim številom twirlerk pa nam palic in dresov primanjkuje, sploh kadar nastopijo vse članice (na državnih prvenstvih in prireditvah, ki jih organiziramo sami). Poleg tega pa želimo v sklopu aktivnega preživljanja prostega časa članicam ponuditi dodatno izobraževanje na področju plesa in gimnastike ter organizirati brezplačne aktivnosti v času poletnih počitnic. Letos bo posebna pozornost namenjena tudi pripravi programa ob praznovanju 20. obletnice kluba.

Za povabilo k sodelovanju se lepo zahvaljujemo zaposlenim v marketu v Desklah ter najboljšemu sosedu Mercatorju d. d. V naprej pa hvala tudi tistim, ki boste oddali svoj glas za nas!

 

Koledar dogodkov

«  Junij 2019  »
 Po  To  Sr  Če  Pe  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Anketa

Na državnem prvenstvu se bom uvrstila na

.
Facebook Twitter Buzz Sharethis