Evropsko klubsko tekmovanje v Slovenski Bistrici
Sreda, 06 Julij 2016 ob 19:59

Od 1. do 3. julija se je v Slovenski Bistrici odvijalo Evropsko klubsko tekmovanje E.F.B.T. Iz desklanskega kluba se je tekmovanja udeležilo 31 deklet, katere so pripravile 21 nastopov. Osvojile so 3 zlate medalje, 1 srebrno medaljo in 2 bronasti medalji. Tekmovanje se je za naš klub končalo odlično, saj smo zasedli skupno 1. mesto in tako postali evropski klubski prvaki!

Za klub so nastopile: Aneja Lango, Hana Bašelj, Maša Tia Komac, Nives Leban, Teja Pavšič, Tia Štendler, Ana Čargo, Lara Škodnik, Maja Laščak, Marika Velišček, Neža Kogoj, Neža Murovec, Urška Krumpak in Urška Marušič, Hana Gabrijelčič, Karin Lazar, Neža Jeklin, Sara Štendler, Taja Lazar, Teja Blažič, Kaja Jerončič Skrt, Marjana Šuligoj, Tjaša Markočič, Veronika Koncut, Angelika Koncut, Lara Marušič, Mateja Mavrič, Mojca Stanič, Nika Groselj, Nika Krivec, Tadeja Kralj in Urška Kralj.

JUVENILE WOMEN
- Sara Štenlder, 1. mesto
- Neža Kogoj, 6. mesto
- Tia Štendler, 13. mesto

JUNIOR WOMEN
- Kaja Jerončič Skrt, 4. mesto
- Karin Lazar, 6. mesto
- Taja Lazar, 8. mesto

SENIOR WOMEN
- Marjana Šuligoj, 8. mesto
- Veronika Koncut, 9. mesto
- Mateja Mavrič, 13. mesto
- Tjaša Markočič, 14. mesto

JUVENILE PAIR
- Aneja Lango in Teja Pavšič, 5. mesto
- Hana Bašelj n Tia Štendler, 6. mesto

JUNIOR PAIR
- Sara Štendler in Taja Lazar, 4. mesto,
- Hana Gabrijelčič in Karin Lazar, 5. mesto
-Neža Jeklin in Teja Blažič, 7. mesto

SENIOR PAIR
- Kaja Jerončič Skrt in Tjaša Markočič, 4. mesto

JUVENILE TEAM
Aneja Lango, Hana Bašelj, Maša Tia Komac, Nives Leban, Teja Pavšič in Tia Štendler: 3. mesto.

JUVENILE GROUP
Ana Čargo, Lara Škodnik, Maja Laščak, Marika Velišček, Neža Kogoj, Neža Murovec, Teja Pavšič, Tia Štendler, Urška Krumpak in Urška Marušič: 1. mesto

JUNIOR TEAM
Hane Gabrijelčič, Karin Lazar, Maja Laščak, Neža Jeklin, Sara Štendler, Taja Lazar, Teja Blažič in Urška Marušič: 3. mesto

SENIOR TEAM
Karin Lazar, Kaja Jerončič Skrt, Marjana Šuligoj, Tjaša Markočič in Veronika Koncut: 2. mesto

SENIOR GROUP
Angelika Koncut, Hana Gabrijelčič, Lara Marušič, Marjana Šuligoj, Mateja Mavrič, Mojca Stanič, Nika Groselj, Nika Krivec, Tadeja Kralj in Urška Kralj: 1. mesto

Vsem tekmovalkam in njihovim trenerkam Suzani, Neni, Angeliki, Ani in Nežki še enkrat iskreno čestitamo!

Teh uspehov ne bi bilo brez sponzorjev in podpornikov. Zahvaljujemo se:

- Občini Kanal ob Soči,
- generalnemu sponzorju Salonit Anhovo d.d.,
- Krajevni skupnosti Anhovo – Deskle,
- Osnovni šoli Deskle in Osnovni šoli Kanal,
- Elektro Primorska d.d.,
- Kovi prevozi, 
- Zasebna fizioterapija Roberto Steble in fizioterapevtu Vidu Debeljaku,
- Twirling zvezi Slovenije in Twirling klubu Sašo Slovenska Bistrica,
- spremljevalkama Saši in Andreji,
- predsedniku Brunotu Koncutu,
- našim zvestim navijačem – staršem.

Hvala vsem in prijetne počitnice!

 

Koledar dogodkov

«  April 2018  »
 Po  To  Sr  Če  Pe  So  Ne 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Anketa

Na državnem prvenstvu se bom uvrstila na

.
Facebook Twitter Buzz Sharethis