Uspešen začetek tekmovalne sezone
Sreda, 25 Januar 2017 ob 18:48

V začetku novega leta smo s klubom začeli s prvimi tekmovanji. Prvič v dvajsetih letih delovanja Twirling zveze Slovenije je tekmovanje potekalo v Šoštanju v organizaciji Twirling kluba Šoštanj.

21. januarja so  potekale prve kvalifikacije za državno prvenstvo v kategorijah solo, solo pari in dve palici. Zunaj je vila mrzla zima, v telovadnici pa je vladalo prijetno toplo vzdušje.

Tekmovalni dan je bil za naš klub izjemno uspešen, tekmovalke so se resnično izkazale ter odlično zastopale naš klub. Še posebej smo ponosni na naše tekmovalke, saj so se skoraj vse uvrstile v finale na 21. državnem prvenstvu Slovenije v twirlingu.

Več ...

Vpis v twirling pripravljalnico
Četrtek, 22 September 2016 ob 18:23

Tudi letos naš klub vpisuje v twirling pripravljalnico. Vpis bo potekal v torek, 4. oktobra 2016 ob 17. uri v telovadnici v Desklah. Vabljena dekleta in fantje starejši od 5 let, da se nam pridružijo. Novi člani in članice se bodo učili spretnosti s palico in gimnastičnih, plesnih ter baletnih prvin pod strokovnim vodstvom trenerk Športnega twirling kluba Deskle. V primeru, da se vpisa ne morete udeležiti nam pišite ali pridite na naslednji trening. Več informacij o poteku treningov boste izvedeli ob vpisu.

Kontaktna oseba: Suzana Šuligoj (040 332 441), mail:    Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Če ga želite videti, omogočite Javascript.

Evropsko klubsko tekmovanje v Slovenski Bistrici
Sreda, 06 Julij 2016 ob 19:59

Od 1. do 3. julija se je v Slovenski Bistrici odvijalo Evropsko klubsko tekmovanje E.F.B.T. Iz desklanskega kluba se je tekmovanja udeležilo 31 deklet, katere so pripravile 21 nastopov. Osvojile so 3 zlate medalje, 1 srebrno medaljo in 2 bronasti medalji. Tekmovanje se je za naš klub končalo odlično, saj smo zasedli skupno 1. mesto in tako postali evropski klubski prvaki!

Več ...

20 zlatih medalj za 20 čarobnih let twirlinga
Torek, 26 April 2016 ob 16:20

Desklanske twirlerke so se danes vrnile iz zelo uspešnega 20. državnega prvenstva, ki je letos potekalo v Rogaški Slatini, skupno so osvojile 20 zlatih, 7 srebrnih in 2 bronasti medalji. Nekaj utrinkov si lahko ogledate tudi v naši galeriji in na facebook strani.

Več ...

Vsi naši freestyle-i uvrščeni v finale
Nedelja, 03 April 2016 ob 12:29

V soboto 2. aprila, se je v športni dvorani v Kopru odvijalo 2. predtekmovanje za 20. državno prvenstvo Slovenije v twirlingu. Z 23 nastopi so v različnih kategorijah tekmovale tudi naše članice.